NINASPREID

Apropos Rino Defence ninaspreid

Valikust leiab merevee baasil valmistatud ninaspreid. Toodetes olev Itaalia päritolu merevesi on pärit Riviera di Ponentest, Liguuriast.

Tootevalikust leiab ka taruvaiku sisaldava ninasprei, mis avab kiirelt ja tõhusalt nina.

 

APROPOS ISOTOONILINE NINASPREI
125 ml

Võimaldab vabaneda ninaeritistest, sobib ninasõõrmete igapäevaseks hügieeniks.

Tänu merevee looduslikele mikroelementidele on pihustatav isotooniline ninasprei väga hästi sobiv ninasõõrmete puhastamiseks järgmistel juhtudel:

✓ KUIV NINA    ✓ LIIGNE NINAERITIS    ✓ ALLERGILISED REAKTSIOONID   ✓ NINA HÜGIEEN

Toode on näidustatud kasutamiseks täiskasvanutel, lastel ja üle kahe kuu vanuste imikutel.

Pihustatavat ninaspreid on võimalik kasutada igas asendis ning see on eriti sobilik just laste ninahügieeni jaoks, tänu spetsiaalse kujuga pihustusotsakule, mis võimaldab puhastada nina kahjustamata.

Sprei on sobilik nina puhastamiseks ka lastel, kes ei ole veel suutelised nina korralikult nuuskama. Parandab laste ninasõõrmete läbilaskvust, muudab lapse hingamise ühtlasemaks ning tagab lapse rahuliku seisundi nii magamise kui toitmise ajal.

Koostis: merevesi, vesi.

 

APROPOS HÜPERTOONILINE NINASPREI
125 ml

Kasutamiseks kinnise nina puhul või allergilise riniidi ebameeldivate sümptomite leevendamiseks. Tänu merevee looduslikele mikroelementidele on pihustatav hüpertooniline ninasprei väga hästi sobiv kasutamiseks nii nohu, külmetushaigustega kaasneva ninakinnisuse, ülemäärase ninaeritise kui ka allergilise rinosinusiidi korral. Toode aitab eemaldada paksu lima ja allergilisi aineid (õietolm, tolm).

Soodustab ninasõõrmete laienemist ja muudab hingamise ühtlasemaks, võimaldades tagada rahuliku une.

✓ KINNINE NINA    ✓ KÜLMETUSHAIGUSED    ✓ EEMALDAB PAKSU LIMA

Koostis: Merevesi, vesi.


Merevee baasil ninaspreide
on näidustatud kasutamiseks täiskasvanutel, lastel ja üle kahe kuu vanustel imikutel. Pihustatav ninasprei on kasutatav igas asendis ning on sobilik nina puhastamiseks ka lastel, kes ei ole veel suutelised nina korralikult nuuskama.

Merevee baasil ninaspreide kasutamisjuhised: Eemaldage sprei kaitsekork. Asetage otsak ettevaatlikult ninasõõrmesse, kallutades pead veidi küljele. Vajutage lühiajaliselt otsakule, oodake mõni hetk ja pühkige ära ülemäärane vedelik. Nuusake nina lima eemaldamiseks. Pärast kasutamist puhastage otsak hoolikalt kuuma veega.

Kasutamisesagedus: Spreid võib kasutada mõlema ninasõõrme jaoks 14 korda päevas.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud: Välispidiseks kasutamiseks. Kasutada üksnes ninasiseselt. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Mitte kasutada alla 2 kuu vanustel lastel. Vältida kokkupuudet silmadega. Silma sattumisel loputada rohke veega. Väikelaste ja imikute nina puhastamisel ärge pöörake nende pead tahapoole, et vältida vedeliku valgumist kurku. Ühte pudelit ei tohi kasutada mitu inimest. Ärge kasutage peale pakendil märgitud säilivusaega.

Säilitamsetingimused: Pakend on rõhu all: soojenemisel võib lõhkeda. Hoida eemal soojusest, kuumadest pindadest, sädemetest, lahtisest leegist ja teistest soojaallikatest. Ärge suitsetage toote kasutamise ajal. Kaitsta otsese päikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril üle 50 °C. Mitte purustada ega põletada, isegi mitte pärast kasutamist.

Säilivusaeg ja partii nr: vaata pakendilt.

Toode ei kahjusta osoonkihti. Toodet on võimalik kasutada kuni viimase tilgani.

Meditsiiniseade IIa klass.
Tegemist on meditsiiniseadmega. Enne kasutamist lugege hoolikalt kasutusjuhendit, vajadusel konsulteerige arsti või apteekriga.

 


APROPOS TARUVAIGU NINASPREI TAIMEEKSTRAKTIDEGA
20 ml

Sisaldab taruvaigu ekstrakti ning eukalüpti ja piparmündi eeterlikku õli.
Sisaldab kompleksbarjääriga APM-i (aktiivne mukoadhesiivne polümeer), mis moodustab limaskestadele mukoadhesiivse kile ehk limaskesti kaitsva kompleksbarjääri kaitsmaks suuneelu limaskesta kahjustavate välistegurite eest ning on niisutava ja ärritust vähendava toimega.

✓ NIISUTAB LIMASKESTI    ✓ AVAB VÄGA TÕHUSALT HINGAMISTEED

Vabastab loomulikul teel hingamisteed, vähendades liigse sekreedi eritumist. Sprei on tõhusa toimega ning sobib kasutamiseks igal aastajal.

Sobib kasutamiseks lastel alates 3. eluaastast, arsti soovitusel alates 1. eluaastast.

Kasutamine: pihustada 1 või enam pihustust kumbagi ninasõõrmesse iga 4–6 tunni tagant, kuni 4 korda päevas. Pikaajaline kasutamine ei põhjusta pideva kasutamise vajadust. Enne kasutamist loksutada.

Koostis: vesi, taruvaigu hüdroglütseriiniekstrakt, naatriumkloriid, kahealuseline kaaliumfosfaat, kompleksbarjääriga APM (tsellulooskummi, ksantaankummi, hüaluroonhape, kummiaraabik, taruvaigu ekstrakt), ühealuseline kaaliumfosfaat, naatriummetoksübensoaat, sidruni eeterlik õli (Citrus limon), piparmündi eeterlik õli (Mentha piperita), eukalüpti eeterlik õli (Eucalyptus globulus).

Hoiatused: ei sobi suukaudseks kasutamiseks, säilitada toatemperatuuril, valguse eest kaitstult, kuivas kohas. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ärge kasutage, kui olete ülitundlik või allergiline mõne koostisosa suhtes.

Meditsiiniseade I klass.
Tegemist on meditsiiniseadmega. Enne kasutamist lugege hoolikalt kasutusjuhendit, vajadusel konsulteerige arsti või apteekriga.